Struktura Muzeum

Dyrektor Muzeum
Piotr Gój
 
Główny Księgowy
Beata Różycka
tel. 12 421-12-42 wew. 121
e-mail: beatarozycka@mimk.com.pl

 
Dział Administracjyjny
Lidia Rychwalska - kierownik ds. administracyjnych
tel. 12 421-12-42 wew. 127
e-mail: lrychwalska@mimk.com.pl

 
Sekretariat
Agata Kruk
tel. 12 421-12-42 wew. 100
e-mail: agata.kruk@mim.krakow.pl
 
Paweł Czachor - referent
e-mail: pczachor@mimk.com.pl


Pracownicy dozoru

tel. 12 421-12-42 w. 135

 
Główny Inwentaryzator Zbiorów-Kierownik Działu Gromadzenia Zbiorów
Monika Widzicka - adiunkt (technika gospodarstwa domowego)
tel. 12 421-12-42 wew. 124
e-mail: mwidzicka@mimk.com.pl

 
Dział Gromadzenia Zbiorów
Iwo Wachowicz - asystent (komunikacja miejsca, pojazdy szyniowe, pojazdy kołowe, inżynieria miejska)
tel. 12 421-12-42 wew. 125
e-mail: iwachowicz@mimk.com.pl

Piotr Turowski, adiunkt (techniki odtwarzania dźwięku i obrazu, maszyny przemysłowe, przyrządy naukowo-badawcze, rzemiosło)
tel. 12 421-12-42 wew. 125
e-mail: pturowski@mimk.com.pl

Marek Więcek, asystent (historia telekomunikacji i techniki biurowe)
tel. 12 421-12-42 wew. 133
e-mail: mwiecek@mimk.com.pl

 
Biblioteka Naukowa i Archiwum Zakładowe
Beata Krzaczyńska, adiunkt
tel. 12 421-12-42 wew. 128
e-mail: bkrzaczynska@mimk.com.pl

 
Pracownia Konserwacji i Renowacji
Adam Kowalski - specjalista w konserwacji 
tel. 12 421-12-42 wew. 134

Piotr Leszczyński - specjalista w konserwacji
tel. 12 421-12-42 wew. 132
e-mail: pleszczynski@mimk.com.pl

Mariusz Nowakowski - specjalista w konserwacji
e-mail: mnowakowski@mimk.com.pl

 
Dział Edukacji
dr Iwona Nowak - adiunkt
tel. 12 421-12-42 wew. 120
e-mail: inowak@mimk.com.pl

Angelika Wołczyk - asystent
12 421-12-42 w. 133
e-mail: awolczyk@mimk.com.pl

 
Dział Inwestycji
Łukasz Osmenda - główny specjalista ds. inwestycyjnych i prawno-ekonomicznych
tel. 12 421-12-42 wew. 129
e-mail: losmenda@mimk.com.pl

Michał Kowalski - specjalista ds. inwestycji
tel. 12 421-12-42 wew. 139
e-mail: mkowalski@mimk.com.pl

Andrzej Kikin - specjalista ds. inwestycji
tel. 12 421-12-42 wew. 139
e-mail: akikin@mimk.com.pl
 

Dział Księgowości
Beata Różycka - główny księgowy
tel. 12 421-12-42 wew. 121
e-mail: beatarozycka@mimk.com.pl

Irena Kozyra - specjalista ds. administracyjno-ksiegowych
tel. 12/ 421-12-42 wew. 121
e-mail: ikozyra@mimk.com.pl

Renata Kowalska - księgowy
tel. 12 421-12-42 wew. 126
e-mail: rkowalska@mimk.com.pl

Katarzyna Sternal - księgowy
tel. 12 421-12-42 wew. 126
e-mail: ksternal@mimk.com.pl

 
Oddział nr II - Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema
Kierownik Oddziału nr II
dr Rafał Sworst - adiunkt
tel. 12 346-12-85
kom: 784-508-004
e-mail: rsworst@mimk.com.pl

 
Pracownicy Ogrodu Doświadczeń
Ewelina Jędrychowska - asystent
tel. 12 346-12-85
e-mail: ewelinaj@mimk.com.pl

Krystian Gardian - astystent, specjalista ds. promocji i reklamy
e-mail: kgardian@mimk.com.pl
tel. 12 346-12-85
kom: 692-572-078